Перейти к содержимому

Важная информация

09.04.2019
DeathSide объединен с сервером Moonwell.ws. Подробнее об этом вы можете узнать в данной теме.
Данный форум более не является актуальным и доступен в режиме "только чтение". Новый форум: http://forum.moonwell.ws/ Все форумные аккаунты с DeathSide были перенесены. Можете использовать свой логин и пароль при логине на форум Moonwell.

В связи с тем, что цена коина на DeathSide равняется 4 рублям, а на Moonwell 2, при переносе коины DeathSide приведены к значениям Moonwell (количество коинов на всех аккаунтах умножено на 2 вместе с ценами в донат-магазине). Это не влечет за собой никаких изменений, кроме визуальных.

Перейти на сайт Moonwell >>>

Фотография

Вся история semena vs Awward (finthehuman,sukaburst,biohazard,lennybruce)

Рандом рог

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 85

#81 apathy

• Readonly

• 6
    • 91 сообщений
    • Реалм:Easy x100

• Фракция:обе

Отправлено 25 Февраль 2019 - 15:09

Та бомби далi))Правда в очi заколола знатно у тебя пiдгорає це добре))))Сидiти пiд текстурами та апати плечi в  ранцi а  потiм спамити в лфг ваш рiвень)))Ви давно прогнили))На вiдмiну вiд ТОП гi Легендарi яка i досi жива))
Хоча навiть шкода шо ваша гi здохла так як стронги у Легендарi ще нiхто не заковтував а Сариэль продавав свою дупу за 2 ключi)))Але лайно повинно бути у змивнiй канавi де ви зараз i знаходитесь ))) 
P.S.Легендарi вирiшує стронги смокчуть))))

#82 Lamb of God

• Readonly

• 6
    • 69 сообщений

• Фракция:Орда

Отправлено 25 Февраль 2019 - 18:57

Та бомби далi))Правда в очi заколола знатно у тебя пiдгорає це добре))))Сидiти пiд текстурами та апати плечi в  ранцi а  потiм спамити в лфг ваш рiвень)))Ви давно прогнили))На вiдмiну вiд ТОП гi Легендарi яка i досi жива))
Хоча навiть шкода шо ваша гi здохла так як стронги у Легендарi ще нiхто не заковтував а Сариэль продавав свою дупу за 2 ключi)))Але лайно повинно бути у змивнiй канавi де ви зараз i знаходитесь ))) 
P.S.Легендарi вирiшує стронги смокчуть))))

Бомбить? пфф ти себе явно переоцінюєш. Біднячка нічого не відповідаєш тому що розумієш що на правду немає що сказати, а якщо щось не подобається пробуеш зіскочити з теми як на днях зіскочив з хуя у стронгів, ти огидний і слабкий. Я вже говорив тобі що стронги вічні як небо над вашою вигрібною ямою яка носить назву легендарі та і Сариєль всю вашу гі в соло розхуярить в цьому я впевнений на усі 100%.

P.s легендарі назва мабуть пішла  від вашого ЛЕГЕНДАРНОГО мінету який ви робите усім вступаючим та стронгам??

#83 apathy

• Readonly

• 6
    • 91 сообщений

Отправлено 25 Февраль 2019 - 19:58

Якби те що я пишу було б не правдою а ти не  тупою школотою ти б не агрився  а так тебе це зачiпє i в тебе бомбить)))Постiйно пишеш якусь дурню лиш би виправдати себе членососа та тобi подiбних в з твоєї гi)))
P.S.Сариэль сучка Легндарi яка смокче за 2 ключi всьому ДСу))Я тобi кидаю палицю а ты принсоиш її менi)))ти в мене на ципку продвжуй далi тяфкати))))

#84 Lamb of God

• Readonly

• 6
    • 69 сообщений

Отправлено 26 Февраль 2019 - 00:38

Як завжди лай побитої собаки, простий  набір слів який хлопчина вивчив коли переглядав стріми Бібера. придумай щось новеньке а не передиктовуй свою фентезі книжку, якщо я тупа школота,то ти однозначно траглодит оскільки бомбиш на правду..... тпфу. Твоя "топовість" включає в себе тільки сферу мінету а проте як і в усіх легендарі. Усе що ти написав просто безгрунтовий словесний понос.. ти мені програв ще до початку бою, Одразу видно члена легендарі, всмоктують скрізь і всім, жалюгідна помойка.

P.s Скільки б ти не бомбив факт твоєї жалюгідності не зміниться. Слабак, як завжди всмоктав у Ooh so strong.

Сообщение отредактировал Lamb of God: 26 Февраль 2019 - 12:44

#85 apathy

• Readonly

• 6
    • 91 сообщений

Отправлено 27 Февраль 2019 - 11:28

Як завжди лай побитої собаки, простий  набір слів який хлопчина вивчив коли переглядав стріми Бібера. придумай щось новеньке а не передиктовуй свою фентезі книжку, якщо я тупа школота,то ти однозначно траглодит оскільки бомбиш на правду..... тпфу. Твоя "топовість" включає в себе тільки сферу мінету а проте як і в усіх легендарі. Усе що ти написав просто безгрунтовий словесний понос.. ти мені програв ще до початку бою, Одразу видно члена легендарі, всмоктують скрізь і всім, жалюгідна помойка.

P.s Скільки б ти не бомбив факт твоєї жалюгідності не зміниться. Слабак, як завжди всмоктав у Ooh so strong.

Знову ти рознилась)) придумай щось новеньке хаха  а тут i придумувати не треба достатньо просто констатувати факт Легендарi ТОП гi ДСу а стронги просто пiвники яким можна дати в рот за 2ключi ))))

P.S.Сариель сучка Легендарi

Сообщение отредактировал apathy: 27 Февраль 2019 - 11:28

#86 Robbert

• Readonly

• 49
    • 211 сообщений

• Реальное имя:Максим

Отправлено 27 Февраль 2019 - 14:13

Нужно прикрывать эту лавку.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0